KURUMSAL

2009 yılında Konya da ikinci el vinç alım satım danışmanlık hizmeti olarak vinç sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Profesyonel kadrosuyla, 2.el vinç ve sıfır vinç sektöründe en iyi olmak, müşterine en iyi hizmeti vermek ve öncelikle insanların güvendiği bir firma olmak ilkesini benimsemiştir. Bu amaçlar doğrultusunda zamanın değişen ve gelişen teknolojisine ayak uydurarak kendisini geliştirmiştir

2010 yılında alınan bir kararla vinç işletmeciliği olarak da faaliyet göstermeye başlamıştır.

2012 yılında “EFEBEY VİNÇ” olarak yeni bir isim ve oluşum ile yoluna devam etmektedir.

Yaptığı başarılı uygulamalar, oluşturmuş olduğu kurumsal şirket yapısı ve edindiği tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkân, kapasite ve teknik bilgiye sahip olan EFEBEY VİNÇ müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmak istiyoruz. Vinç sektöründe kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışımız ile karşılayarak, müşterilerimze değer katmayı esas alıyor ve müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile vinç sektöründe önder bir firma olmak amacındayız.